Nejprodávanější produkty

Novinky

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Prohlédnuté produkty

XBOX ONE S 1 TB + Battlefield V-xone-konzole Zobrazit větší

XBOX ONE S 1 TB + Battlefield V

xOne

Nový produkt

XBOX ONE S 1 TB + Battlefield V

Více informací

7 699 ,- Kč s DPH

Parametry

Záruka: 24 měsíců

Více informací

Ve hře Battlefield™ V, která se vrací zpět ke kořenům v podobě dosud neznámého vylíčení 2. světové války, vstoupíte do největšího konfliktu lidstva. V režimu Grand Operations a kooperativním režimu Combined Arms zažijete se svou jednotkou fyzické a vyčerpávající boje pro více hráčů, nebo se v režimu War Stories pro jednoho hráče stanete svědky dramat lidí postavených tváří v tvář globálnímu boji. Při bojích v impozantních a nečekaných lokalitách po celém světě vás dosud nejkomplexnější hra Battlefield zcela pohltí.

Vysoký dynamický rozsah
V hrách, jako například Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, zažijete jasnější a bohatší barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku.

4K Ultra HD
Standard Ultra HD“ (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K nebo sledovat filmy z disků Blu-rayTM v rozlišení Ultra HD – a to vše díky technologii vysokého dynamického rozsahu s ohromující věrností obrazu.

IR Blaster
Nastavte konzoli Xbox One S tak, aby zapínala jiná zařízení – například televizi, audio/video přijímač nebo kabelový či satelitní set-top box. Ať chcete hrát hru nebo se podívat na film, budete se do toho díky integrované funkci IR Blaster moci pustit rychleji a zapomenout na dálková ovládání.

Bezdrátový ovladač pro Xbox
Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabídne vyšší komfort podpořený elegantnějším a ergonomičtějším designem a navíc má i dvojnásobný dosah. Díky protiskluzné povrchové úpravě budete vždy mířit přesně. A s technologií Bluetooth® budete moci
hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.1

Ke hraní je potřeba mít aktivní zlaté členství Xbox Live.

Obsah balení:

  • Konzole Xbox One S 1TB
  • Bezdrátový ovládač pro Xbox
  • 1-měsíční členství Xbox LIVE GOLD
  • 1-měsíční přístup do Xbox Game Pass
  • HDMI kabel
  • napájecí AC kabel do zásuvky

Více informací na stránkách výrobce: https://www.microsoft.com/cs-cz/p/balicek-konzole-xbox-one-x-1-tb-a-hry-battlefield-v/8pd67286j37j

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

XBOX ONE S 1 TB + Battlefield V

XBOX ONE S 1 TB + Battlefield V

XBOX ONE S 1 TB + Battlefield V