Nejprodávanější produkty

 • GTA V -ps3-bazar
  GTA V

  Rockstar Games po dlouhých třech letech ohlásili pokračování kultovní...

  399 ,- Kč
 • God of War III-ps3-bazar
  God of War III

  God of War III - Kratos znovu v akci. Hra God of War 3 je poslední díl...

  299 ,- Kč
 • Gran Turismo 5-ps3-bazar
  Gran Turismo 5 - 3D

  Pátý díl nejrealističtějších závodů s téměř tisícovkou vozidel, globální...

  199 ,- Kč
 • GTA V -ps4-bazar
  GTA V

  V nejnovějším pokračování slavné série GTA navštívíte Los Santos v...

  399 ,- Kč
 • GTA V -x360
  GTA V

  399 ,- Kč
 • The Last of Us: Remastered -ps4-bazar
  The Last of Us: Remastered

  Verze Remastered bude obsahovat základní plnou hru s vylepšenou...

  199 ,- Kč
 • Grand Theft Auto IV-ps3-bazar
  GTA IV

  Grand Theft Auto IV - děj se odehrává v Liberty City v roce 2007. Grand...

  299 ,- Kč
 • Uncharted 3: Drake´s Deception-ps3-bazar
  Uncharted 3: Drake´s Deception - 3D

  Nathan Drake se ve hře pro systém PlayStation 3 vydává na výpravu za...

  149 ,- Kč
 • The Last of Us -ps3-bazar
  The Last of Us

  Nová hra od tvůrců Uncharted, která nabízí nový žánr vytvářející...

  299 ,- Kč
 • Uncharted 2: Among Thieves-ps3
  Uncharted 2: Among Thieves

  Uncharted 2: Amog Thieves: V pokračování akční adventury Uncharted, se...

  149 ,- Kč

Novinky

Dodavatelé

Žádný dodavatel

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád byl stanoven dle platných zákonů a vztahuje se na zboží, jež bylo zakoupeno v internetovém obchodě www.kobzahry.cz a jehož reklamace byla uplatněna v záruční době. Na podmínky reklamačního řízení se dále vztahují Všeobecné obchodní podmínky internetového obchodu www.kobzahry.cz. Základním dokumentem pro uplatňování reklamací je kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím.
Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzuje zákazník podpisem prodejního dokladu nebo dodacího listu v případě, kdy je zásilka doručena smluvním přepravcem. Pokud odběratel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi prodejním dokladem a skutečně dodaným zbožím (v druhu nebo množství) nebo neobdržel se zásilkou správně vyplněný záruční list, je povinen podat nejpozději do 3 dnů písemně zprávu na e-mailovou adresu obchod@kobzahry.cz . Pokud tak neučiní vystavuje se nebezpečí, že mu pozdější případná reklamace nebude uznána.

 


Záruční doba a záruční list

Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem.
Délka záruky je uvedena na dodacím/záručním listu u každé položky v měsících, není-li uvedena poskytuje prodávající záruku 24 měsíců.
Spolu se zbožím by vám měl být doručen i nevyplněný záruční list (pokud neslouží jako záruční list fakturační doklad). Tento záruční list pošlete, prosím, spolu s číslem vaší objednávky nebo okopírovanou fakturou na adresu:

Hynek Kobza
kobzahry.cz
28. října 1423/297
709 00, Ostrava-Hulváky

Záruční list vám potvrdíme a zašleme zpět na vaši adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Záruční listy nepotvrzujeme rovnou, protože zboží nevybalujeme a fyzicky nekontrolujeme, toto privilegium přísluší vždy zákazníkovi, který si zboží zakoupil. Proto vám dáváme prostor zboží nejdříve pečlivě zkontrolovat, vyzkoušet a po té až záruční list potvrzujeme.

 

 
Reklamační podmínky

 

Reklamace zařízení vyřizují autorizovaná servisní střediska, jejichž seznam je přiložen v dokumentaci ke zboží . V případě, že seznam není přiložen, sdělí nejbližší středisko prodejce. Někteří výrobci používají v souladu se zákonem zjednodušený postup a záruční listy ke zboží nevydávají. Dokladem k uplatnění záruky je pak prodejní doklad – faktura. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se Prodávající s Kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se Kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu. Zboží musí být v původním obalu v úplném stavu včetně příruček a ostatního příslušenství.

 


Reklamace

V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zboží.

 

 

Postup reklamace

Pokud chce zákazník reklamovat zboží koupené v internetovém obchodě www.kobzahry.cz, kontaktuje neprodleně prodejce a dohodne s ním další postup reklamace.
Je vhodné zboží zasílat v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nejnižší nutné výši k bezpečnému doručení (nutné doložit doklad k této přepravě). V případě neoprávněné reklamace nemá spotřebitel nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani dodavatel nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně (pokud se ze strany spotřebitele nejednalo např. o opakovanou bezdůvodnou reklamaci, u které se již dá dovozovat, že se z jeho strany jednalo o zneužití práv spotřebitele).

 

 

Vyřízení reklamace

Dodavatel či servisní středisko posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží.Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

Bližší informace o stavu Vaší reklamace, popřípadě informace o reklamaci zboží v našem internetovém obchodě, získáte na e-mailové adrese: obchod@kobzahry.cz nebo na telefonním čísle: +420 603238289 (pondělí – pátek  9:00 – 17:45).
 
 
 
Seznamte se i s našimi obchodními podmínkami.